Nasza misja

DOG CHALLENGE to biegi z psem z wieloma zaskakującymi przeszkodami w zróżnicowanym terenie. Na trasie czekają na Was utrudnienia wymagające sprytu, siły, wytrzymałości i dobrej współpracy Twojej i Twojego psa. Biegi organizowane są w różnych porach roku i w różnych lokalizacjach oraz na zróżnicowanych dystansach. Dzięki temu możecie sprawdzić się w różnych warunkach dopasowanych do Waszych możliwości.

Dog Challenge to:

Promocja aktywnego spędzania czasu z psem

Wzmacnianie relacji między właścicielem i psem

Promocja adopcji psów ze schronisk

Kształtowanie pozytywnych relacji dzieci i psów

Wspieranie organizacji prozwierzęcych

Promowanie psów jako członków rodziny

Zero tolerancji dla przemocy wobec zwierząt

To wyzwanie dla najmłodszych, którzy kochają swoje psy i uwielbiają spędzać z nimi aktywnie czas. Na dystansie 2 km czeka na Was min. 10 przeszkód sztucznych i naturalnych. Będzie dużo wody, błota, piachu czyli to co dzieci i psy lubią najbardziej! Gwarantujemy, że nie wyjdziecie z tego czyści! Ale na pewno zadowoleni! Poproście rodziców, aby zapisali Was już dziś! Będzie niezły FUN!

Startujesz pierwszy raz w Dog Challenge lub chcesz się przekonać na ile stać Ciebie i Twojego psa? To wyzwanie MEGA jest właśnie dla Was. Będziecie musieli pokonać trasę o długości 6 km najeżoną min. 20 przeszkodami. Będziecie się czołgać, skakać, przedzierać przez błotne pułapki, ale najważniejsze, że będziecie robić to razem i z pewnością dacie radę. Bo przecież jesteście naprawdę MEGA! 

To wyzwanie dla prawdziwych gigantów. Oj! Nie będzie łatwo! Ty i Twój pies pokonacie 12 km trasę, a na Waszej drodze stanie min. 30 przeszkód! Nasza kreatywność nie zna granic, więc szykujcie się na niesamowite doznania błotne, wodne, siłowe, a także te wymagające sprytu i zwinności. Nie możecie się już doczekać?

Opłaty

OPŁATYFUNMEGAGIGA
DC SPRING89 ZŁ199 ZŁ249 ZŁ
DC SUMMER89 ZŁ199 ZŁ249 ZŁ
DC FALL89 ZŁ199 ZŁ249 ZŁ
DC WINTER89 ZŁ199 ZŁ249 ZŁ

Drużyny

W zawodach Dog Challenge mogą wystartować również drużyny składające się z 6 par (para to człowiek + pies).  Zapisując drużynę możecie liczyć na rabat w wysokości 5%. Więcej informacji o zasadach startu drużynowego znajdziecie w Regulaminie.

Dodatkowe pakiety i zniżki

Startujesz z adoptowanym psem? Możesz liczyć na rabat w wysokości 5%. O zasadach przyznawania zniżek przeczytaj w Regulaminie.

Pakiet startowy

W zależności od pory roku: koszulka lub buff lub czapka lub opaska i inne produkty

Pamiątkowy medal (po ukończeniu wyzwania)

Bezcenne fotki

Profesjonalny pomiar czasu

Grupowe ubezpieczenie NNW

Gadżety od partnerów sponsorów